Kovové a dřevěné oplocení

Jsme firma, která si zakládá na kvalitě, a proto používáme pouze ověřené materiály a technologické postupy. Betonáž sloupků do nezamrzné hloubky 80 cm je samozřejmostí. Na sloupky jsou použity profily o síle stěny 3 mm. Každý sloupek je žárově zinkován a následně ještě ošetřen práškovým lakováním. Našim cílem je dodat produkt, který je nenáročný na údržbu.

Dřevěná výplň je zhotovena ze smrkových vysušených latěk. Ty jsou namořeny ve dvou vrstvách lazurou dle výběru.

Novinkou v sortimentu je dřevo ThermoWood. Tepelná úprava jehličnatého dřeva má trvalý efekt na fyzikální a mechanické vlastnosti materiálu. Tento proces vytváří zcela nový materiál s vlastnostmi srovnatelnými s tvrdými a vysoce odolnými dřevinami. Výsledkem procesu výroby ThermoWoodu je produkt s významně zvýšenou trvanlivostí a odolností proti hnilobě a proti napadení dřevokaznými houbami. Snížením vlhkosti materiálu o více než 50% je maximálně zredukováno bobtnání a sesychání materiálu. Navíc jsou maximálně zredukované známé problémy dřeva jako vydutí, kroucení, zkřivení a jiné deformace.

Na skladě máme také laťky z recyklovaného PVC v několika barvách i tvarech zakončení. Tyto latě jsou naprosto bezúdržbové, a proto odpadají další investice do nátěru.

Prohlédněte si některé z našich realizací, více jich naleznete v sekci Reference.